بهترین قیمت نظافت ساختمان نوساز

شرکت پاک نگهداران نیک شهر با داشتن کادر حرفه ای ، تجهییزات پیشرفته و کامل، مواد شوینده با کیفیت و با تکیه بر دانش نظافت ، تجربه ی انجام پروژه های عظیم آماده ارائه خدمات نظافت ساختمان های نوساز به صورت ویژه به شرکت ها، سازمان ها، ارگان های خصوصی و دولتی، برج ها، شهرک های مسکونی، مراکز اداری و تجاری و کارخانه ها و مراکز صنعتی در سطح استان های تهران و البرز میباشد. اطلاعات بیشتر، تماس با 09120290986 در ساعات اداری.

 

چرا ساختمان های نوساز به نظافت نیاز دارند؟

ساختمان ها و برج ها پس از به اتمام رسیدن عملیات های عمرانی به علت وجود آلودگی های ناشی از ساخت و ساز، تخریب یا ترمیم نیاز به نظافت دارند.این نظافت که در اصطلاح فینیشینگ ساختمان نیز گفته میشود باعث میشود که ساختمان قابل بهره برداری شود.
تمییز کردن زباله ها و آلودگی های حاصل از عملیات های ساختمانی نیازمند وجود ابزار های متناسب و افراد متخصص می باشد تا هم آلودگی ها به طور کامل از بین بروند و هم به ساختمان آسیبی نرسد

اهمیت نیروی متخصص

اهمیت استفاده از نیروی متخصص در نظافت ساختمان های نوساز بسیار بالاست به این علت که محیط ساختمان ها و برج هایی که باید تحت عملیات پاکسازی قرار بگیرند شامل: پشت بام ها ، سقف ها ، واحد ها ، مشاعات، کف ، دیواره ها ، پله ها و … میشود و هر کدام از این بخش ها نیازمند نوعی خاص از نظافت ، مواد شوینده و ابزار تخصصی میباشند به همین علت است که در شرکت نیک شهر از کادری حرفه ای و با تجربه در این امر استفاده میشود .

ابزار و خدمات تخصصی نظافت شرکت نیک شهر

شستشوی ساختمان نوساز نیز مانند عملیات های عمرانی به دو بخش سفت کاری و نازک کاری تقسیم میشوند. که هر دو این مراحل نیاز به ابزار و تخصص دارند حضور نیرو های مجرب و با سابقه و همچنین تجهیزات متناسب با هر کدام از این فعالیت ها باعث شده است که شرکت نیک شهر به یکی از حرفه ای ترین شرکت ها در امر نظافت صنعتی بدل شود.

قیمت خدمات نظافت ساختمان نوساز

قیمت نظافت ساختمان نوساز یکی از مهم ترین بخش های پایان کار ساختمان های نوساز فینیشینگ میباشد . به علت این که این مسئله در ظاهر ساختمان شما تاثیر بسیار زیادی دارد . استفاده از نظافت صنعتی در پایان مرحله پایان کار ساختمان نوساز باعث میشود که ساختمان شما قابل استفاده شود این کار حتی شامل تهویه ی هوای درون ساختمان نیز میشود .در شرکت نیک شهر این عملیات ها با استفاده از دستگاه های کاملا مدرن و تخصصی و توسط نیروهای مجرب و حرفه ای انجام میشود.قیمت انجام هر پروژه بسته به وسعت و ساختمان و ویژگی های خاص آن دارد ولی چیزی که در انجام پروژه ها در شرکت نیک شهر ثابت است کیفیت و حرفه ای بودن در به پایان رساندن هر پروژه میباشد.

اگر برای تولیدی یا کارخانه خود نیاز به تیم متخصص برای نظافت دارید، برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره 09120290986 تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *