فینیشینگ و نماشویی ساختمان نوساز

شرکت نیک شهر با سابقه روشن و خدمات منحصر بفرد خود، اقدام به ارائه خدمات فینیشینگ و نماشویی ساختمان های نوساز می کند. برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره در مورد همکاری با ما با شماره 09120290986 تماس بگیرید.

 

فینیشینگ ساختمان نوساز

ساختمان­ها و برج­های نوساز پس از به اتمام رسیدن عملیات­های عمرانی به علت وجود زباله­ های ساختمانی در محیط، آلوده بودن هوا به علت وجود مواد شیمیایی و صنعتی، دارای محیطی نامناسب برای شروع بهره­ برداری می­باشند. به همین علت است که به نظافت اولیه که شامل شستشو و پاک­سازی کامل محیط از مصالح ساختمانی و آلودگی­هاست نیاز دارند. در اصلاح به این عملیات­ها، نظافت ساختمان نوساز یا فیشینگ ساختمان می­گویند

نماشویی ایمن در ساختمان های نوساز

اولین بخش از هر ساختمان یا برجی که می­بینیم نمای آن است بنابراین تاثیر نمای ساختمان بر روی افراد، حس آنها و وجهه­ ی ساختمان بسیار تاثیر­گذار است و نشان­دهنده­ی ارزش ، کلاس کاری و اهمیت آن ساختمان است. به همین علت است که نما شویی بسیار بر وجه افراد و شرکت­ها و سازمان­هایی که در یک ساختمان یا برج مشغول به زندگی و فعالیت هستند تاثیر­گذار است. علاوه بر این در شهرهای بزرگ آلودگی­ های محیطی و ذرات معلق در هوا تاثیر بسیار زیادی بر نمای ساختمان­ها و برج­ ها دارند و پس از مدتی باعث از بین رفتن ظاهر زیبای ساختمان­ها و برج­ها می­شوند. همچنین شیشه ­ها و اسکلت سازه­ای نمای برج­ها و ساختمان­ها به علت وجود گرد و غبار باران­های اسیدی و … در طی فرآیند­های شیمیایی که اتفاق می­افتد آسیب می­بینند. با توجه به موارد ذکر شده عملیات نماشویی در روحیه افراد ساختمان حفظ وجهه شرکت­ها و موسسات که در آن ساختمان­ها حضور دارند و همچنین حفظ سلامت و جلوگیری از فرسایش ساختمان بسیار ضروری است. استفاده از تیم حرفه­ای همراه با تجهیزات مدرن و به روز می­تواند کمک بزرگی به شستشوی نما داشته باشد. ایمنی افراد در حین انجام کار یا افرادی که از کنار ساختمان در حین انجام عملیات نماشویی عبور می­کنند بسیار پراهمیت است، و یکی از بخش­هایی است که در عملیات نماشویی به تجربه و مهارت بسیار زیاد نیاز دارد. علاوه بر سختی کار در ارتفاع برای افراد باید در نظر داشت که به اجزای نمای ساختمان آسیبی نرسیده و دچار ، زدگی ، شکستگی و … نشوند. همچنین باید در این عملیات­ها برای جلوگیری از ریخته شدن مواد شوینده بر روی عابرین پیاده کارگاه­هایی ایجاد شود تا این عملیات به بهترین نحو ممکن و بدون هیچ گونه خطری صورت گیرد.

شستشوی ویژه بخش های مختلف ساختمان

در باور عموم مردم نظافت ساختمان بسیار ساده است و فکر می­کنند نیاز به تخصص و تجهیزات نظافتی ندارند، بنابراین با استفاده از نیروی کار ساختمانی به نظافت ساختمان میپردازند که این امر جز اتلاف هزینه و بازدهی پایین نیروی کار نتیجه ای ندارد انجام عملیات نظافت ساختمان های نوساز توسط کادر حرفه ای و ابزار تخصصی از مزیت ها زیر برخوردار است:

  • بهتر دیده شدن زیبایی ها و جزئیات استتیکی در معماری ساختمان
  • ضدعفونی شدن کامل محیط
  • تصفیه هوا و خارج کردن ذرات معلق آن از ساختمان
  • آشکار شدن نقص های عمرانی بنا و …

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *