نظافت انبار

محیط های نگهداری و انبار ها بصورت کلی نیازمند نظافت صنعتی خواهند بود. نظافت انبار یکی از مواردی است که برای انبارداران چالش همیشگی است. از استخدام نیرو یا چالش های نظافت انبار های خاص مانند انبار های مواد شیمیایی، سرخانه های خوراکی، سوله های مختلف و… که نظافت آنها دارای شرایط خاص هستند. در این مقاله به نظافت انبار می پردازیم.

برای استعلام قیمت یا مشاوره رایگان با شماره 09120290986 تماس بگیرید یا وارد صفحه فرم ثبت سفارش شوید.

نظافت صنعتی انبار

نظافت انبار، به علت شرایط خاصی که دارد، با نظافت معمولی (استخدام نیروها نظافتی) چالش های زیادی دارد. نظافت صنعتی به معنای زیر است:

  • بهره گیری از نیروهای تخصصی و دوره دیده تحت نظارت سوپروایزر (ناظر فنی)
  • استفاده از ماشین آلات تخصصی و شوینده های متناسب با محیط
  • سرعت انجام فرایند نظافتی و احتیاطی که فرایند محیط های خاص وجود دارد
  • کاهش هزینه های نظافتی و شفافیت و قابل نظارت بودن فرایند نظارت تحت قرارداد

با توجه به تفاسیر بالا، نظافت صنعتی انتخاب صحیح تری برای تمیزکاری و شست و شوی انبار شماست. در حین فرایند نظافت صنعتی شما با خیال آسوده فرایند نظافت خود را برون سپاری می کنید و شرکت های نظافتی بصورت تخصصی این فعالیت را برای شما انجام خواهد داد.

همکاری با شرکت های نظافتی

در همکاری با شرکت های نظافتی شما دغدغه های رایج نظافت را فراموش خواهید کرد. در شرکت هایی که بصورت تخصصی کار نظافت انجام میدهند، برای هر نوع نظافتی نیروی ماهر و متخصص وجود دارد.

همکاری با شرکت های نظافتی مزیت های خاصی دارد که در بخش قبل به آن اشاره کردیم. شما برای همکاری با شرکت های نظافتی مراحل زیر را طی خواهید کرد:

  • دریافت مشاوره رایگان و مذاکره در مورد برون سپاری
  • بررسی محیط، متراژ و شرایط کار و در صورت نیاز بازدید حضوری
  • بررسی نیازمندی ها توسط کارشناس شرکت خدماتی، تعیین بودجه و ارائه پیش فاکتور
  • بستن قرارداد همکاری (در صورت لزوم)
  • شروع همکاری و انجام نظافت مورد نیاز شما

هزینه های نظافت انبار

هزینه های نظافت صنعتی بصورت کلی از استخدام نیرو بهینه تر است. در صورتی که با شرکت های تخصصی وارد مذاکره برای همکاری شوید به علت دارا بودن نیروهای مختلف کار شما با سرعت بالاتر و هزینه های معقول انجام می شود.

هزینه های این پروژه های نظافت صنعتی بصورت مذاکره ای تعیین می شود. محیط قبل از بستن قرارداد باید بررسی شود. در صورتی که محیط شما شرایط خاص نداشته باشد با تماس با شرکت های نظافتی می توانید استعلام قیمت بگیرید و پیش فاکتور رسمی دریافت کنید.

بر اساس توضیحاتی که در بخش قبل داده شد در صورتی که یک شرکت نیازمند نظافت دوره ای باشد، بهترین انتخاب استفاده از نظافت صنعتی است. هزینه های نظافت صنعتی به علت بهره بردن از تجهیزات تخصصی (سوییپر، اسکرابر، جاروبرقی صنعتی، واترجت صنعتی و…) سریعتر و بهینه تر انجام می شود.

برای استعلام قیمت یا مشاوره رایگان با شماره 09120290986 تماس بگیرید یا وارد صفحه فرم ثبت سفارش شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *