نظافت و شستشو در ارتفاع

شرکت پاک نگهداران نیک شهر به همراه تیم تخصصی راپل مجهز، حرفه ای و آمورش دیده با استفاده از ابزار مدرن و تخصصی آماده ارائه خدمات نظافت و شستشو در ارتفاع، شست شو در ارتفاع و خدمات مربوطه، به سازمان ها، ادارات ارگان های دولتی، خصوصی، شرکت ها ساختمان ها و برج های اداری و مسکونی میباشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر یا مشاوره رایگان با شماره 09120290986 تماس بگیرید.

 

خدمات راپل و شستشوی نمای ساختمان

استفاده از تیم راپل برای نظافت و شستشو در ارتفاع بهترین گزینه موجود برای نماشویی میباشد امینت و دقت بالا ویژگی های چشم گیری هستند که در این روش نسبت به روش های دیگر وجود دارد  علاوه بر این ها راپل ها محدودیت های دیگر روش ها را نیز ندارند در هر ارتفاعی افراد راپل کار و متخصص میتوانند به انجام نظافت بپردازند در حالی که به تمام جزئیات نمای ساختمان دسترسی دارند.

استفاده از راپل باعث جلوگیری از ریزش نمای ساختمان میشود

یکی از مزیت های استفاده از راپل این است که راپل ها بر خلاف دیگر روش های معمول در نما شویی مانند داربست ها و کابین ها آسیبی به نمای ساختمان وارد نمیکنند و بعد از عمل شستشوی نما اثری از خود به جا نمیگذارند. به دلیل اینکه کمترین اتصالات را به بدنه ی ساختمان دارند و نیروی زیادی به نما وارد نمیشود نمای ساختمان آسیب نمی بیند و دچار ریزش یا شکستگی نمیشود.

استفاده از داربست ها و کابین های بالا بر هر کدام محدودیت هایی را به همراه می آورند برای مثال استفاده از داربست ها بسیار خطرناک است از لحاظ ایمنی داربست کاران با چالش های زیادی رو به رو  هستند. علاوه بر این اتصالات داربست ها بسیار دست و پا گیر بوده و عموما به نمای ساختمان نیز آسیب میزنند. استفاده از کابین های بالابر نیز دارای محدودیت هایی است از جمله این که کابین ها دارای محدودیت های ارتفاعی هستند و نمیتوانند بر روی برج ها و آسمان خراش های بلند عملیات انجام بدهند علاوه بر این دسترسی به همه جزئیات و بخش های نما نیز در کابین ها امکان پذیر نیست.

ضرورت تیم حرفه ای راپل برای نظافت و شستشو در ارتفاع

ویژگی مهمی که راپل ها را از سایر روش ها متمایز میکند امنیت بالای آن نسبت به دیگر روش هاست.استفاده از وسایل ایمنی و تخصصی راپل ، حضور کادر مجرب  و آموزش دیده ی حرفه ای است که باعث میشود کار بدون استرس و نگرانی و به بهترین نحو انجام بپذیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *