پیمانکاری نظافت تخصصی صنعتی

شرکت پاک نگهداران نیک شهر با داشتن ابزار تخصصی نظافت صنعتی و افراد مجرب و توانمند آماده ارائه خدمات نظافت صنعتی برای انبار، سوله، کارخانه و … در سطح استان­های تهران و البرز می­باشد. برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با شماره 09120290986 تماس بگیرید.

 

علل آلودگی سوله ها انبار ها و کارخانه ها

عوامل متعددی در کارخانه ­ها، سوله­ ها و انبار­ها ایجاد آلودگی می­کنند یکی از این عوامل وجود انواع ابزار آلات و دستگاه ­های صنعتی و موادی که در خط تولید کارخانه­ ها استفاده می­شود، یا اجناس متنوعی که در سوله ­ها و انبارها نگه­داری می­شوند می­ باشد. عبور و مرور افراد و کارگران آنها با دستگاه ­های مختلف و جابه ­جایی بار و وسایل گوناگون که در انبارها و سوله ­ها نگه­داری می­شود به خودی خود موجب آلودگی محیط می­شود. بسیاری از این شرایط اگر تحت کنترل قرار نگیرند باعث بیماری­ های مختلف در افراد می­شوند. درهای بزرگ این مکان­ ها برای سهولت در جابه ­جایی دستگاه­ ها و اجناس یا عبور و مرور ماشین­ های بزرگ مورد استفاده قرار می­گیرند. به علت وجود دستگاه­ ها و ابزار بزرگ در کارخانه­ ها به علت تراکم بالای اجناس و محموله ­ها در انبارها و سوله­ ها این درها یک کاربرد فرعی و مهم نیز پیدا کرده­اندکه آن عمل تهویه سالن می­باشد به ازای این اتفاق به علت اینکه درها بزرگ و معمولا همیشه باز هستند حجم بسیاری از آلودگی­ ها و حتی گرد و غبار و زباله­ های محیطی را به درون سالن­ها منتقل می­کند که باعث تخریب و فرسایش ابزار و محصولات موجود می­باشد.

اهمیت نظافت تخصصی صنعتی در سلامت کارگران کارخانه ها و تجهیزات

کارگران و افرادی که در این گونه محیط ­ها کار می­کنند رکن اصلی و بسیار تاثیرگذار در این مجموعه ­ها می­باشند بنابراین سلامت این افراد یکی از مهم­ترین مسولیت­ های مدیران می­باشد. آلودگی­ های بسیار زیادی در این محیط ­ها بر افراد تاثیر می­گذارد مانند آلودگی­ های شیمیایی موجود آلودگی­ های محیطی، آلودگی­ های حاصل از کار دستگاه های صنعتی و … قدیمی شدن این آلودگی ­ها علاوه بر تاثیر بر راندمان سیستم ­ها باعث می­شود که کارگران و افراد نیز دچار مشکلات عدیده و بیماری های مختلف شوند. با بیمار شدن و کم شدن نیروی کار بیشترین آسیب به کارخانه­جات و این گونه موسسات وارد می­شود. از این رو تامین سلامت این افراد یکی از اولویت­های هر مدیر مدبری باید باشد.

بالا رفتن راندمان در کارخانه­ ها با نظافت دوره ای

آلودگی­ها بر هر چیزی که در کارخانه­ها، سوله­ ها و انبارها وجود دارد تاثیر غیر قابل انکاری دارند. دستگاه ­ها و ماشین آلات را دچار فرسایش، زنگ زدگی و … می­کند، همچنین بر سلامت کارگران تاثیر مستقیم می­گذارد و هر دو این مسائل از ارکان اصلی هستند تا این مکان­ها بتوانند بازدهی مناسب داشته باشند زمانی که حتی یکی از این رکن­های حیاتی آسیب ببیند تاثیر بسیار بدی بر راندمان این مکان­­ ها به جا خواهد گذاشت بنابراین شستشوی دوره­ای با استفاده از ابزار تخصصی به بالا بردن راندمان شرکت­ ها بسیار کمک می­کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *