شرکت پاک نگهداران نیک شهر با افتخار داشتن سوابق درخشان و انجام پروژه های عظیم و کادر مجرب آماده ارائه خدمات شستشوی انواع مبلمان اداری، خانگی و تخت خواب در محل با دستگاه مبل شوی پیشرفته، برای شرکت ها، ارگان های دولتی و خصوصی، رستوران ها، هتل ها، مراکز اداری، تجاری و صنعتی در سطح استانهای تهران و البرز می باشد.

در صورتی که به انواع خدمات شستشوی مبلمان در محل نیاز دارید می توانید با شماره تلفن 09120290986 تماس حاصل فرموده و یا با مراجعه به صفحه ی سفارش و پر کردن فرم مربوط مارا از امر خود مطلع نموده تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 

چرا به مبل شویی نیاز داریم؟

در گذشته مبل های ما در خانه در زمانهایی که مهمان رفت و آمد داشت در معرض آلودگی بسیار قرار داشتند. و ما برای مراقبت از مبلمان خانه از انواع روکش ها استفاده می کردیم. چون برای اعضای خانه، تمیز جلو کردن مبلمان، یک امر مهم به شمار می آمد. آلوده شدن مبلمان با انواع خوراکی ها، رنگ ها و نوشیدنی ها جلوه ی بسیار ناخوشایندی به خانه می دهد. صندلی ها و مبل ها، به دلیل نوع بافت، جذب بسیار بالایی در آلودگی دارند و در کشور ما بسیاری از افراد برای استراحت و خواب از مبل و صندلی راحتی استفاده می کنند. که باعث می شود در معرض تمام این آلودگی ها قرار بگیرند. و همین موضوع اهمیت شستشوی درست و با تکنولوژی روز را که مانع از خراب شدن مبلمان و صندلی نشان می دهد.

ادارات و شرکت ها و رستوران ها و هتل ها نیز به دلیل رفت و آمد بالا و استفاده مداوم از مبلمان و صندلی در معرض آلودگی بسیار بالا قرار دارند. و مدیران شرکت ها، رستوران ها و هتل ها به دلیل اهمیت سلامت کارکنان و مراجعه کنندگان و حفظ زیبایی و نظافت محیط بر خود واجب می دانند به صورت دوره ای بر اساس میزان آلودگی اقدام به شستشو، نظافت و ضد عفونی کردن صندلی ها، مبلمان و خوشخواب های خود نمایند.

مزایای مبل شویی در محل

شستشوی مبلمان با دستگاه های مکانیزه باعث سرعت بخشیدن به انجام کار و از بین بردن تمام آلودگی ها و لکه های روی سطح مبلمان می شود. استفاده از دستگاه مکانیزه از خیس شدن زیاد مبل و آسیب به بافت آن جلوگیری می کند. این دستگاه ها با عملکرد قوی خود باعث می شود مبلمان بوی بد خیس بودن را ندهد که عملکرد به این نوع است که شستشوی روی سطح مبلمان انجام می شود و آب و مواد شوینده به بافت مبل نفوذ نمی کند.

در مکان هایی مانند هتل ها و رستوران ها و ادارات، به دلیل رفت و آمد زیاد و نوع کاربری، نیاز است فرایند شستشو و خشک شدن مبلمان به سرعت انجام گیرد. شرکت پاک نگهداران نیک شهر، این کار را با دقت و زمان مناسب برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

شستشوی مبلمان در محل، باعث جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه و جلوگیری از آسیب رسیدن به ظاهر مبلمان و صندلی در اثر جابجایی می شود.

مراحل شستشوی مبلمان

  • تزریق بخار برای زدودن گرد وغبار

بخار خارج شده از نازل دستگاه باعث مرطوب شدن سطح مبل و صندلی شده و کمک زیادی به از بین بردن لکه ها و آلودگی های سطحی مبل می کند. بخار حرارتی از آسیب رسیدن به روکش مبل و صندلی جلوگیری می کند.

  • تزریق مواد شوینده به سطح مبلمان

مواد شوینده خارج شده از نازل مبل شو باید به گونه ای باشد که وارد بافت مبلمان و یا صندلی نشود و فقط تزریق به روی سطح مبلمان انجام گیرد.

  • خشک کردن و آبگیری مبلمان

مهم ترین بخش در فرایند شستشوی مبلمان آبگیری درست و خشک کردن کامل مبلمان می باشد. با صحیح قرار دادن نازل دستگاه مبل شو، می توانیم همزمان با فرایند شستشو، عملیات آبگیری و خشک کردن را انجام دهیم. اگر این ساز و کار درست و با تخصص انجام نگیرد، بعد از گذشت چند ساعت شاهد لکه های جدید که ناشی از برگشت چرکاب از بافت داخلی مبل به سطح آن است می شویم.

نحوه مبل شویی با دستگاه

دستگاه های مبل شوی پیشرفته ی شرکت ما هر سه مرحله تزریق بخار، تزریق مواد شوینده، و آبگیری را به صورت همزمان همزمان ، به بهترین نحو و در کوتاه ترین مدت به انجام می رساند. به این صورت که بخار و مواد شوینده داغ به بافت سطحی مبل تزریق شده و به طور همزمان با مکش دستگاه آب آلوده حاصل از شستشو را کشیده و مبلمان را خشک می کند.

خشک شدن و آبگیری مبلمان، ارتباط مستقیمی با نوع دستگاه مورد استفاده و مواد شویده مصرفی دارد. به طوری که اگر از دستگاه مناسب که فاصله ی بین تزریق شوینده و مکش آن را به حداقل می رساند استفاده گردد باعث جلوگیری از ورود مواد شوینده و آلودگی به بافت مبل می شود. به طوری که اگر مبلمان و صندلی به صورت کامل  آبگیری نشوند، بافت داخلی مبل مرطوب شده و باعث ظهور لک های زیادی روی سطح مبل و انتشار بوی نامطبوع در محیط می شود.

نقش مواد شوینده در شستشوی مبلمان

در فرایند شستشو با دستگاه مکانیزه همانقدر که دستگاه و نیروی متخصص اهمیت دارد، به همان نسبت مواد شوینده مورد استفاده از اهمیت ویژه ای برخوردار است. مواد مورد استفاده در صورت شیمیایی نبودن می تواند از قدرت لکه بری بالایی برخوردار باشد. مواد شوینده صحیح مکمل دستگاه مکانیزه می باشد. به طوری که انتخاب درست مواد شوینده زمان انجام شستشو را پایین آورده و از آسیب رسیدن به مبلمان و صندلی در اثر اصطکاک و سایش ناشی از فرایند شستشو جلوگیری می کند.

مواد شوینده به دو نوع نانو و غیر نانو تقسیم بندی می شوند. که در بیشتر موارد، شستشوی مبلمان با مواد شوینده نانو نتیجه ای مطلوب تر به همراه دارد. مواد شوینده مصرفی باید با نسبت صحیح همراه با آب تصفیه شده در عملیات شستشو استفاده شود.

هزینه مبل شویی در محل

کارشناسان شرکت پاک نگهداران نیک شهر پس از دریافت درخواست خدمات شما در محل حاضر شده و با بررسی دقیق میزان آلودگی مبلمان، تشک تخت خواب و یا صندلی های اداری، نوع مواد شوینده و دستگاه مکانیزه را مشخص و مناسب ترین آنها را تعیین نموده و بر اساس میزان آلودگی، تعداد و زمان صرف شده، هزینه نهایی را به کارفرما اعلام می کنند.

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *