پیمانکاری خدمات نظافت شما

شرکت پاک نگهداران نیک شهر با بهره گیری از کادر مجرب همراه با تجهیزاتی پیشرفته در بخش نظافت آماده است با توانی بالا  پیمانکاری خدمات نظافتی شما را در دو بخش تأمین نیروی انسانی و تأمین تجهیزات نظافتی انجام دهد. در بخش تأمین نیروی انسانی، شرکت با داشتن نیروی کارامد می تواند با بالا بردن کیفیت خدمات و کاستن از هزینه های جانبی شما به بهترین نحو آماده قبول پیمانکاری خدمات نظافت می باشد. و در بخش تأمین تجهیزات نظافتی شرکت بر اساس نیاز کارفرما نسبت به تجهیز کردن نیرو ها اقدام می نماید.

تمام قرارداد های شرکت بر اساس اعلام حقوق و مزایای وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی همراه با 30% سود پیمانکار منعقد می گردد. شرکت متعهد می شود تمام هزینه های نیرو اعم از لباس کار، کفش کار و تجهیزات جانبی را برای انجام امور خدمات فراهم آورد. و شرکت بر اساس چارت سازمانی خود وظیفه بازرسی از نیرو ها و همچنین آموزش کادر خدمات بر پایه ی محیط کار را بر عهده دارد و در دو بخش مدیریت پیمان و قرارداد حجمی آماده عقد قرارداد با ارگان های دولتی و خصوصی، سازمان ها، ادارات، مراکز تجاری، تفریحی و فرهنگی، هتل ها، رستوران ها و مراکز آموزشی می باشد.

شرایط قرارداد    پیمانکاری خدمات

مدت قرارداد های شرکت از سه ماه تا یک سال می باشد. و بر اساس تعهدات شرکت کارفرما می تواند نیرو هایی که با عدم تعهد کاری باعث ضعیف شدن سیستم خدمات می شوند را جایگزین نماید.

طراحان شرکت پاک نگهداران نیک شهر، پس از بررسی محیط کار پرسنل، شروع به طراحی لباس بر اساس رنگ محیط و نوع کاربری می نمایند.

داشتن تأییدیه اطلاعات پرسنلی نیرو ها و بررسی وضعیت جسمانی از جمله باید های بخش نیروی انسانی شرکت پاک نگهداران نیک شهر می باشد.

پرسنل خدماتی شرکت پاک نگهداران نیک شهر به صورت دوره ای در کلاس های ضمن خدمت برای بالا بردن دانش فنی و کار با تجهیزات خریداری شده شرکت می نمایند.

چنانچه تمایل به همکاری با شرکت پاک نگهداران نیک شهر در زمینه تأمین نیروی انسانی و تجهیزات نظافتی دارید، می توانید با شماره تلفن 09120290986 تماس حاصل فرموده و یا با مراجعه به صفحه سفارش و پر کردن فرم مربوطه ما را مطلع سازید.