شرکت پاک نگهداران نیک شهر با داشتن سوابق درخشان و انجام پروژه های عظیم ، کادر متخصص و دستگاه های مکانیزه ی پیشرفته، آماده ارائه خدمات شستشوی موکت در محل برای شرکت ها، ارگان های دولتی و خصوصی، مراکز اداری، تجاری و صنعتی در سطح استانهای تهران و البرز می باشد.

در صورتی که به خدمات شستشوی موکت در محل نیاز دارید می توانید با شماره تلفن 09120290986 تماس حاصل فرموده و یا با مراجعه به صفحه ی سفارش و پر کردن فرم مربوط مارا از امر خود مطلع نموده تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 

موکت شویی در محل با دستگاه مکانیزه

امروزه برای جلوگیری از صدا های مزاحم ناشی از رفت آمد افراد بر روی سطوح سنگی و سرامیکی، شرکت ها بر این شدند که از پوشش موکت به عنوان کفپوش استفاده نمایند که این امر هم موجب زیبایی در محل شده و هم به عنوان عایق حرارتی و صوتی ایفای نقش می نماید. کفپوش های موکتی با تمام مزایایی که دارند، در برابر آلودگی ها مقاومت کمتری نسبت به سایر کفپوش ها دارند. و به همین دلیل نیاز به شستشوی مکرر دارند. در این امر، امکان جدا سازی موکت و حمل و نقل آن برای شستشو، وجود ندارد و تنها راه نظافت، شستشوی موکت با دستگاه مکانیزه در محل می باشد. در امر شستشوی موکت، کادر متخصص به همراه تجهیزات مدرن و انتخاب شوینده مناسب به ارائه خدمات بهتر کمک می کند. در این روش با توجه به متراژ و مساحت شستشو، کادر متخصص به اکیپ های دونفره تقسیم شده و با استفاده از دستگاه های مرتبط در محل اقدام به شستشوی موکت می کنند.

انتخاب شوینده مناسب و فرچه ی مخصوص برای انواع موکت ها باعث بهتر شدن شستشو و گرفتن نتیجه بهتر می شود. در شستشوی موکت نکات مهمی وجود دارد که در صورت رعایت نکردن این نکات، انجام عملیات شستشو نتیجه مطلوبی حاصل نمی شود. موکت ها به دو نوع پرز دار و کوبیده شده تقسیم می شوند. که در عملیات شستشو باید جنس موکت مورد توجه قرار گیرد. در موکت های پرزدار استفاده از فرچه های زبر باعث آسیب رساندن به الیالف موکت می شوند که نه تنها باعث تمیزی نشده، بلکه موکت را مستهلک می کند. در موکت های کوبیده شده، استفاده از فرچه زبر بسیار مهم و کاربردی است. در موکت های کوبیده شده به دلیل نفوذ پذیری کم تر در مقابل آب و مواد شوینده تنها با شستشوی سطحی می توان به نظافت و برداشت آلودگی های روی آن اقدام نمود.

نکات مهمی که شرکت ها و ارگان هایی که از کفپوش موکتی استفاده می کنند باید رعایت کنند، شامل جلوگیری از ریختن روغن، چسبیدن آدامس و ریختن رنگ می باشد. بعد از شستشوی موکت نوبت به نگهداری از آن می رسد. به طوری که بلافاصله بعد از شستشو نباید صندلی های چرخ دار روی موکت کشیده شوند. حرکت صندلی ها روی موکت، باعث پدیدار شدن خطوط سیاه می شوند. رفت و آمد افراد نیز باعث برگشت گرد و غبار به داخل بافت های موکت می شود. عملیات شستشوی موکت شامل نظافت کف و خشک کردن می باشد که مقداری نم بر روی موکت باقی می ماند. و مدت زمان خشک شدن به طور کامل چهار الی پنج ساعت می باشد. ورود و خروج هوا بهترین خشک کننده در فرایند شستشوی موکت می باشد.

شستشوی موکت ها به صورت مداوم و بر اساس میزان آلودگی انجام گیرد. شرکت ما آماده مشاوره و نگهداری از کفپوش های موکتی شما می باشد.

 تجهیزات مورد استفاده در موکت شویی

  • پولیشر های ویژه موکت شویی

این پولیشر ها مانند پولیشر های کف شو کار شستشوی کف را حرکت دورانی فرچه انجام می دهند. تنها تفاوت این پولیشر ها برس نرم آنها و سبک تر بودن این دستگاه ها می باشد. پولیشرهای مخصوص موکت دارای یک مخزن برای مواد شوینده و دسته ی کنترل دستگاه همراه با فرچه ی دوار می باشد. نحوه قرار گیری دستگاه توسط اوپراتور و همچنین میزان فشار وارده به برس دستگاه ارتباط مستقیمی با کیفیت شستشو دارد.

  • مکنده آب

این دستگاه در دو نوع دو موتوره و سه موتوره با قابلیت مکش آب های سطحی نقش خشک کننده موکت را ایفا می کند. قدرت دستگاه در مکش مواد شستشو تاثیر بسیار زیادی بر روی نتیجه ی کار دارد. به طوری که هرچقدر قدرت مکش بیشتر باشد عملیات خشک کردن سریع تر و بهتر انجام می گیرد. این دستگاه دارای یک مخزن 20 لیتری و یک نازل شیشه ای مکش می باشد. به نوعی می توان گفت نقش اساسی و کلیدی در گرفتن نتیجه ای مطلوب، مستلزم وجود یک مکنده قوی و پیشرفته در عملیات شستشو می باشد.

  • مواد شوینده مرتبط

علاوه بر دستگاه های مکانیزه شستشو، استفاده از مواد شوینده ی مناسب با توجه جنس و نوع موکت بسیار مهم می باشد. میزان استفاده از مواد شوینده، نکته ی اساسی در امر نظافت موکت به شمار می رود. شوینده ها به دو نوع شیمیایی و ارگانیک تقسیم بندی می شوند. و حتی انتخاب رنگ مواد شوینده در شستشو بسیار مهم و کلیدی می باشد. مقدار مواد ترکیب شده با آب ارتباط مستقیمی در لکه بری و خشک کردن موکت بعد از شستشو دارد. انتخاب درست مواد شوینده همراه با انتخاب یک مجری با تجربه و کارآمد، نتیجه ی مثبت و قابل توجهی به همراه دارد.

مدت زمان انجام پروژه شستشو

مدت زمان انجام پروژه به کادر متخصص، تجهیزات، مواد شوینده و مساحت و میزان آلودگی موکت بستگی دارد. اگر در شستشوی موکت در محل، از تجهیزات و اکیپ های ویژه و متخصص استفاده شود، سرعت و بازدهی انجام کار بالا رفته و در زمان و انرژی صرفه جویی می شود.

کازشناسان زبده شرکت پاک نگهداران نیک شهر پس از بازدید و بررسی دقیق محل زمان اتمام پروژه را به کارفرما ابلاغ می نمایند.

هزینه شستشوی موکت

هزینه شستشوی موکت در محل ارتباط مستقیمی با متراژ محیط و میزان آلودگی آن دارد. به طوری که هرچه متراژ شستشو بالا رود، از هزینه اولیه کاسته شده و هزینه تمام شده کار پایین می آید.

شرکت پاک نگهداران نیک شهر به عنوان مرجع در امر نظافت در کشور، مفتخر است با پایین آوردن قیمت تمام شده، خدمات ویژه ای برای شما مشتریان گرامی فراهم آورد.

قیمت تمام شده پروژه پس از بازدید و بررسی کارشناسان شرکت تعیین ، محاسبه و به کارفرما اعلام می گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *